Matches

11/04 Su 04/04 Su05/04 Mo06/04 Tu07/04 We08/04 Th09/04 Fr10/04 Sa Today 12/04 Mo13/04 Tu14/04 We15/04 Th16/04 Fr17/04 Sa18/04 Su

Albania - Kampionati i Femrave

More…
 
Partizani Tirana 10 : 00 Skënderbeu
 
Tirana AS 12 : 00 Lushnja
 
AAS 13 : 00 KF Tirana
 
Teuta 13 : 00 Apolonia
 
Vllaznia 13 : 30 Kinostudio

Australia - Queensland NPL Women

More…
 
Souths United 08 : 00 Logan Lightning
 
Western Pride 08 : 15 SWQ Thunder
 
Sunshine Coast Wanderers 09 : 30 Lions

Australia - New South Wales NPL Women

More…
 
Sydney Olympic PSTP Northern Tigers
 
Sydney University PSTP APIA Leichhardt
 
Football NSW Institute 07 : 00 Illawarra Stingrays
 
Macarthur Rams 08 : 10 Emerging Jets
 
NWS Koalas 10 : 00 Manly United
 
Bankstown City Lions 11 : 00 Blacktown Spartans

Australia - Western Australia NPL Women

More…
 
Subiaco 09 : 00 Balcatta
 
West NTC 10 : 00 Northern Redbacks

Australia - Capital Territory NPL Women

More…
FT
West Canberra Wanderers 1 - 2 Canberra Olympic
 
Canberra Croatia 06 : 30 Canberra United Academy
FT
Gungahlin United 4 - 0 Tuggeranong United

Australia - Northern NSW Women's Premier League

More…
 
Charlestown Azzurri 07 : 40 Maitland

Australia - Northern Territory Women's Premier League

More…
 
Port Darwin 09 : 30 Mindil Aces

Australia - W-League

More…
78'
Sydney 0 - 0 Melbourne Victory

Australia - Victoria Women's State Knockout Cup

More…
 
Melbourne University 03 : 00 Watsonia Heights
 
Skye United 07 : 00 North Geelong Warriors
 
Geelong Galaxy 07 : 30 Old Xaverians
 
Ballarat City 08 : 00 Casey Comets

Austria - 2. Frauenliga

More…
 
Union Kleinmünchen 11 : 00 Rot Weiß Rankweil

Bulgaria - Women's League

More…
 
Super Sport 13 : 00 Etar VT

Croatia - First League Women

More…
 
Viktorija 13 : 00 Donat
 
Osijek 14 : 00 Dinamo Maksimir
 
Neretva 15 : 30 Marjan

Denmark - 1st Division Women

More…
 
Herlufsholm 12 : 00 Solrød
 
Aarhus 1900 12 : 00 Varde
 
FB 12 : 30 BSF
 
Fortuna Hjørring II 15 : 00 Aalborg Freja

England - Women's National League - Premier Division - North

More…
 
Burnley CANC Sheffield
 
Fylde CANC West Bromwich Albion
 
Huddersfield Town CANC Loughborough Foxes
 
Hull City CANC Derby County
 
Middlesbrough CANC Nottingham Forest
 
Sunderland CANC Stoke City

England - Women's National League - Premier Division - South

More…
 
Crawley Wasps CANC Yeovil Town
 
Gillingham CANC Plymouth Argyle
 
Hounslow CANC Keynsham Town
 
Milton Keynes Dons CANC Cardiff City
 
Oxford United CANC Chichester & Selsey
 
Watford CANC Portsmouth

England - Women's National League - Division One - Midlands

More…
 
Bedworth United CANC Sporting Khalsa
 
Burton Albion CANC Long Eaton United
 
Holwell Sports CANC Leafield Athletic
 
Lincoln City CANC Wem Town
 
Solihull Moors CANC Boldmere St. Michaels
 
Wolverhampton CANC Doncaster Belles

England - Women's National League - Division One - North

More…
 
Bradford City CANC Barnsley
 
Bolton Wanderers CANC Durham Cestria
 
Brighouse Town CANC Norton & Stockton
 
Chester-le-Street Town CANC Stockport County
 
Liverpool Feds CANC Leeds
 
Newcastle United CANC Chorley

England - Women's National League - Division One - South-East

More…
 
Actonians CANC Cambridge United
 
Hashtag United CANC Enfield Town
 
Ipswich Town CANC AFC Wimbledon
 
Leyton Orient CANC Cambridge City
 
Stevenage CANC Billericay Town
 
Kent CANC Norwich City

England - Women's National League - Division One - South-West

More…
 
Larkhall Athletic CANC Exeter City
 
Brislington CANC Southampton WFC
 
Buckland Athletic CANC Chesham United
 
Poole Town CANC Swindon Town
 
Southampton CANC Cheltenham Town

England - Women's FA Cup

More…
 
Huddersfield Town 15 : 00 Brighouse Town
 
Middlesbrough 15 : 00 Wem Town
 
Burnley 15 : 00 Sunderland
 
Oxford United 15 : 00 Billericay Town
 
West Bromwich Albion 15 : 00 Derby County
 
Cheltenham Town 15 : 00 Gillingham
 
Southampton 15 : 00 Yeovil Town
 
Leyton Orient 15 : 00 Chichester & Selsey
 
Watford 16 : 00 Wolverhampton

Germany - 2. Bundesliga Women - Nord

More…
 
Arminia Bielefeld 11 : 00 Turbine Potsdam II
 
RB Leipzig 11 : 00 Gütersloh
 
Wolfsburg II 14 : 00 Carl Zeiss Jena
 
Borussia Bocholt 14 : 00 Borussia M'gladbach

Germany - 2. Bundesliga Women - Süd

More…
 
FFC 08 Niederkirchen 14 : 00 Hoffenheim II
 
Eintracht Frankfurt II 14 : 00 Saarbrücken
 
Würzburger Kickers 14 : 00 Bayern München II

Germany - Regionalliga Women

More…
 
Borussia M'gladbach II PSTP Bochum
 
Bökendorf PSTP Sportfreunde Siegen
 
Moers PSTP Budberg
 
Recklinghausen PSTP Vorwärts Köln
 
Leverkusen II PSTP Köln II
 
SGS Essen II PSTP Alemannia Aachen
 
Menden PSTP Warbeyen

Greece - Panelinio Protathlima

More…
 
Larissa 15 : 00 Elpides Karditsa
 
Aris 15 : 00 Giannina
 
Doxa Dramas 15 : 00 Agrotikos Asteras AV
 
Kastoria 15 : 00 Agrotikos Asteras EM
 
Trikala 2011 15 : 00 Vasilissa Thrakis
 
PAOK PSTP Larissa
 
Elpides Karditsa PSTP Aris
 
Giannina PSTP Kastoria
 
Agrotikos Asteras AV PSTP Trikala 2011
 
Vasilissa Thrakis PSTP Agrotikos Asteras EM
 
Larissa PSTP Agrotikos Asteras EM
 
Agrotikos Asteras AV PSTP Vasilissa Thrakis
 
Giannina PSTP Trikala 2011
 
Elpides Karditsa PSTP Doxa Dramas
 
PAOK PSTP Aris
 
Agia Paraskevi 15 : 00 Feidon
 
Avantes Chalkida 15 : 00 Olimpiada Imittou
 
Odysseas Glyfadas 15 : 00 Atromitos
 
Ergotelis 15 : 00 Neos Asteras Rethymnou
 
OFI PSTP Agia Paraskevi
 
Feidon PSTP Avantes Chalkida
 
Olimpiada Imittou PSTP Odysseas Glyfadas
 
Missolonghi 2008 PSTP Ergotelis
 
Neos Asteras Rethymnou PSTP Atromitos
 
Agia Paraskevi PSTP Atromitos
 
Missolonghi 2008 PSTP Neos Asteras Rethymnou
 
Olimpiada Imittou PSTP Ergotelis
 
Feidon PSTP Karyatides Spartis
 
OFI PSTP Avantes Chalkida

Hungary - Nöi NB II

More…
 
Nyiregyháza Spartacus 12 : 00 BVSC
 
Cigánd CANC Nagymágocs

Iceland - League Cup Women C

More…
 
Hamrarnir CANC Einherji

Italy - Serie B Women

More…
 
Lazio 12 : 00 Chievo Verona
 
Brescia 12 : 30 Roma CF
 
Riozzese 15 : 00 Cesena
 
Tavagnacco 15 : 00 Cittadella
 
Città di Pontedera 15 : 00 Orobica
 
Vicenza 15 : 00 Pomigliano

Italy - Primavera Women - Group 1

More…
 
Juventus U19 12 : 30 San Marino U19
 
Vicenza U19 15 : 00 Internazionale U19

Italy - Primavera Women - Group 2

More…
 
Ravenna U19 15 : 30 Pomigliano U19

Japan - Nadeshiko League 1

More…
 
Nittaidai 06 : 00 Speranza
 
Cerezo Osaka 06 : 00 Setagaya Sfida

Japan - Nadeshiko League 2

More…
FT
JFA Academy 6 - 0 Yunogo Belle
 
Tsukuba Ladies 08 : 00 Bunnies Gunma White Star

Latvia - Women League

More…
 
Olaine 13 : 00 Super Nova
 
Liepāja 13 : 00 Metta

Moldova - Campionatul Moldovei

More…
 
Maksimum PSTP ȘS-4-PGU-Legia
 
Nistru PSTP Noroc
 
Anenii Noi PSTP ŞS11 / Real Succes
 
Narta / Drăsliceni PSTP Belceanca

Netherlands - Hoofdklasse Women

More…
 
Berghuizen CANC Nooit Gedacht
 
't Zand CANC RKSV Nuenen
 
Witkampers CANC Bavel
 
DSE CANC Eindhoven II
 
Fortuna '54 CANC Buitenveldert
 
Trekvogels CANC Someren / NWC

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group C

More…
 
Hontenisse CANC Buitenveldert II
 
Winkel CANC Antibarbari
 
SDO CANC Rigtersbleek
 
SEP CANC De Tukkers
 
RKDEO CANC Velsen
 
Victoria Boys CANC Hoogland

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group D

More…
 
Bekkerveld CANC RKSV Nuenen II
 
UDI '19 CANC OVV ’67
 
Eldenia II CANC HVCH
 
SSS '18 CANC Orion
 
DVC '26 CANC Prinses Irene
 
Kunde CANC VDZ

Portugal - 1a Divisão Women

More…
 
Boavista 16 : 00 Gil Vicente

Scotland - SWPL 1

More…
 
Forfar Farmington 14 : 00 Glasgow City
 
Celtic 15 : 00 Hearts
 
Hibernian 15 : 00 Motherwell
 
Rangers 17 : 10 Spartans

Scotland - SWPL 2

More…
 
Glasgow Women PSTP Boroughmuir Thistle
 
Hamilton Academical PSTP Aberdeen
 
St. Johnstone PSTP Dundee United
 
Queen's Park PSTP Kilmarnock
 
Stirling University PSTP Partick Thistle

Scotland - Women's Championship - North

More…
 
Buchan CANC Cove Rangers
 
Dryburgh Athletic CANC Montrose
 
Dundee West CANC Kelty Hearts
 
Dunfermline Athletic CANC Westdyke
 
East Fife CANC Stonehaven
 
Grampian CANC Inverness CT

Scotland - Women's Championship - South

More…
 
Clyde CANC Livingston
 
Gartcairn CANC Edinburgh City
 
Morton Girls CANC BSC Glasgow
 
St. Mirren CANC Ayr United
 
Stenhousemuir CANC Edinburgh Caledonia
 
United Glasgow CANC Airdrie United
 
Renfrew CANC Falkirk FCF

Spain - Segunda División Femenina - Promotion Round - North

More…
 
Atlético Madrid II 11 : 00 Osasuna
 
Real Oviedo 12 : 00 Deportivo Alavés
 
Madrid II 14 : 00 AEM
 
Racing Santander 16 : 00 Barcelona II

Spain - Segunda División Femenina - Promotion Round - South

More…
 
Cáceres 12 : 00 Alhama
 
Granada 12 : 00 Albacete
 
UDG Tenerife Sur II 13 : 00 Real Unión de Tenerife

Spain - Segunda División Femenina - Relegation Round - North

More…
 
Seagull 11 : 30 Parquesol
 
Zaragoza 12 : 00 Sporting Gijón
 
Espanyol II 16 : 00 Pozuelo Alarcón

Spain - Segunda División Femenina - Relegation Round - South

More…
 
Levante II 11 : 30 Málaga
 
Femarguín 13 : 00 Juan Grande

Spain - Primera Nacional Femenina - Group 1 - 2nd Phase

More…
 
Mos 12 : 00 Oceja-Gimnástica
 
Sárdoma 12 : 00 Sporting Gijón II
 
Victoria CF 12 : 30 Gijón FF

Spain - Primera Nacional Femenina - Group 2 - 2nd Phase

More…
 
Atlético Revellín 11 : 30 San Ignacio
 
Itaroa Huarte 16 : 30 Arratia
 
Berriozar 16 : 45 Aurrerá Vitoria

Spain - Primera Nacional Femenina - Group 3

More…
 
Sant Gabriel PSTP Zaragoza II
 
Pardinyes 12 : 00 Balears
 
Terrassa 12 : 30 Pallejà
 
Europa 14 : 45 Collerense II
 
Levante Las Planas 16 : 00 Son Sardina
 
Vic Riuprimer 16 : 00 Igualada

Spain - Primera Nacional Femenina - Group 4

More…
 
Castuera 12 : 00 Mérida AD
 
Santa Teresa II 12 : 00 San Miguel
 
Cádiz 16 : 00 Hispalis
 
Málaga II 17 : 00 Almería
 
Badajoz 17 : 00 Sporting de Huelva II

Spain - Primera Nacional Femenina - Group 5

More…
 
Rayo Vallecano II 11 : 00 Getafe
 
Fuensalida 11 : 30 Samper
 
San Pío X 12 : 00 Madrid III
 
DNS de Belen 12 : 00 Torrelodones
 
Atlético Madrid III 13 : 00 Olímpico Madrid
 
Tres Cantos 13 : 00 Dinamo Guadalajara

Spain - Primera Nacional Femenina - Group 6 - 2nd Phase

More…
 
Unión Viera 12 : 00 Llamoro
 
Furia Arona 13 : 00 Las Majoreras
 
Güímar 13 : 00 Achamán
 
Tarsa 13 : 00 Julio Suárez
 
San Antonio Pureza 13 : 00 Las Torres

Spain - Primera Nacional Femenina - Group 7

More…
 
Atlético de Aspe 11 : 30 Valencia III
 
Elche 11 : 30 Marítim
 
Levante III 12 : 00 Plaza Argel
 
Discóbolo La Torre 12 : 00 Albacete II
 
Murcia Féminas 12 : 30 Lorca
 
SMX Athletic Murcia 12 : 30 Ciudad de Murcia
 
Villarreal II 18 : 00 CFF Albacete

Ukraine - Premier League Women

More…
 
Karpaty 12 : 00 Voshod

USA - NWSL Challenge Cup

More…
FT
Racing Louisville 2 - 2 Orlando Pride View events

Wales - Welsh Premier Women's League

More…
 
Abergavenny 15 : 00 Briton Ferry
 
Aberystwyth Town 15 : 00 Cyncoed
 
Cascade 15 : 00 Cardiff Metropolitan
 
Port Talbot Town 15 : 00 Swansea City

World - Friendlies Women - Friendlies 1

More…
FT
Japan 7 - 0 Panama View events
 
Belgium 19 : 30 Republic of Ireland
 
Austria 20 : 30 Finland

World - Friendlies Women - Friendlies 2

More…
 
Uzbekistan 13 : 00 Belarus
 
North Macedonia 13 : 00 Kosovo
 
Liechtenstein 16 : 00 Luxembourg

World - Club Friendlies Women

More…
 
KIF Örebro CANC Mallbacken
 
Eskilstuna United 14 : 00 Norrköping

Date picker

18+ GambleAware