Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Friday | ||||
FT
|
Zagłębie Lubin | 0 - 0 | Zawisza Bydgoszcz |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Zagłębie Lubin | 3 - 0 | Arka Gdynia | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Arka Gdynia | 0 - 0 | Zagłębie Lubin | ||
Aggr. | Arka Gdynia | 0 - 3 | Zagłębie Lubin | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Jagiellonia Białystok | 0 - 2 | Zawisza Bydgoszcz | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Zawisza Bydgoszcz | 1 - 1 | Jagiellonia Białystok | View events | |
Aggr. | Zawisza Bydgoszcz | 3 - 1 | Jagiellonia Białystok |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Zagłębie Lubin | 2 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Sandecja Nowy Sącz | 0 - 5 | Zagłębie Lubin | View events | |
Aggr. | Sandecja Nowy Sącz | 0 - 7 | Zagłębie Lubin | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Jagiellonia Białystok | 2 - 1 | Lechia Gdańsk | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Lechia Gdańsk | 1 - 1 | Jagiellonia Białystok | View events | |
Aggr. | Lechia Gdańsk | 2 - 3 | Jagiellonia Białystok | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Zawisza Bydgoszcz | 2 - 1 | Górnik Zabrze | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Górnik Zabrze | 0 - 3 | Zawisza Bydgoszcz | View events | |
Aggr. | Górnik Zabrze | 1 - 5 | Zawisza Bydgoszcz | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Arka Gdynia | 1 - 1 | Miedź Legnica | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Miedź Legnica | 2 - 3 | Arka Gdynia | View events | |
Aggr. | Miedź Legnica | 3 - 4 | Arka Gdynia |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
GKS Katowice | 0 - 1 | Zawisza Bydgoszcz | View events |
Monday | ||||
FT
|
Slask Wroclaw | 0 - 1 | Jagiellonia Białystok | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Wisła Kraków | 0 - 1 | Lechia Gdańsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tychy | 0 - 1 | Zagłębie Lubin | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Arka Gdynia | 5 - 1 | Korona Kielce | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Miedź Legnica | 2 - 0 | Lech Poznań | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 2 | Widzew Łódź | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Górnik Zabrze | 3 - 1 | Legia Warsaw | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Friday | ||||
FT
|
Zagłębie Sosnowiec | 0 - 4 | Wisła Kraków | View events |
Friday | ||||
FT
|
GKS Katowice | 2 - 1 | Podbeskidzie | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Bełchatów | 0 - 2 | Górnik Zabrze | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Stal Stalowa Wola | 1 - 3 | Slask Wroclaw | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Siarka Tarnobrzeg | 0 - 2 | Lechia Gdańsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Rozwój Katowice | 0 - 3 | Legia Warsaw | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Polonia Warszawa | 0 - 3 | Korona Kielce | |
Saturday | ||||
FT
|
Gryf Wejherowo | 1 - 3 | Tychy | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Sandecja Nowy Sącz | 4 - 2 | Flota Świnoujście | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Olimpia Grudziądz | 0 - 3 | Miedź Legnica | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Pogon Szczecin | 1 - 3 | Zawisza Bydgoszcz | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Nieciecza | 0 - 4 | Lech Poznań | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Puszcza Niepołomice | 0 - 3 | Jagiellonia Białystok | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Ursus Warszawa | 0 - 1 | Widzew Łódź | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Arka Gdynia | 3 - 2 | Ruch Chorzów | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Piast Gliwice | 0 - 0 | Zagłębie Lubin |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Lech Rypin | 0 - 2 | Zawisza Bydgoszcz | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Pelikan Łowicz | 1 - 2 | Arka Gdynia | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Siarka Tarnobrzeg | 2 - 0 | Kolejarz Stróże | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
ŁKS Łódź | 0 - 3 | Nieciecza | |
Tuesday | ||||
FT
|
Gryf Wejherowo | 2 - 0 | Dolcan Ząbki | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Odra Opole | 0 - 4 | Miedź Legnica | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rozwój Katowice | 0 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Wednesday | ||||
FT
|
Lechia T. Mazowiecki | 1 - 2 | Tychy | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Stal Stalowa Wola | 1 - 0 | Cracovia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Puszcza Niepołomice | 2 - 0 | Brzesko | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Górnik Polkowice | 0 - 3 | Flota Świnoujście | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Ursus Warszawa | 1 - 0 | Górnik Łęczna | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Skra Częstochowa II | 0 - 2 | Olimpia Grudziądz | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Polonia Bytom | 1 - 2 | Sandecja Nowy Sącz | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Wigry Suwałki | 0 - 2 | GKS Katowice | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zagłębie Sosnowiec | 4 - 1 | Warta Poznań | View events |